YHTEYSTIEDOT

Lapuan Saarenpään palvelukoti ry toimii Lapualla
Ota yhteyttä!

Lapuan Saarenpään
palvelukoti ry
Saarelantie 3, 62100 LAPUA
Puh. 06 433 6111
merja.kontio@saarenpaakoti.com
http://www.saarenpaakoti.com/

Johtaja Merja Kontio
merja.kontio@saarenpaakoti.com
Puh. 06 433 6100
Puh. 040 544 1160

Toimistosihteeri Eija Perälä
eija.perala@saarenpaakoti.com
Puh. 06 433 6111
Toimisto avoinna klo 9.00-15.00

Kuntoutusohjaaja Pirjo Rajala
pirjo.rajala@saarenpaakoti.com
Puh. 040 832 1038

Emäntä Tarja Matilainen
tarja.matilainen@saarenpaakoti.com
Puh. 06 433 6113

Vastuuhoitaja Niina Ylijoki
(Saarenpääkoti)
niina.ylijoki@saarenpaakoti.com
Puh. 040 5481 069

 

 

Vastuuhoitaja Isa Lepistö
(Lepola)
isa.lepisto@saarenpaakoti.com
Puh. 040 052 7653

Vastuuhoitaja Paula Viitanen
(Seppämestari)
paula.viitanen@saarenpaakoti.com
Puh. 045 899 6630

Hoitajat Saarenpääkoti ja Lepola
lepola@saarenpaakoti.com
Puh. 06 433 6101

Hoitajat Seppämestari
seppamestari@saarenpaakoti.com
Puh. 06 4387 037

"Kaikki tuloo ittelle"-ryhmät
Avotoiminnan ohjaaja,
fysioterapeutti
Susanna Nurmi
susanna.nurmi@saarenpaakoti.com
Puh. 050 339 1177

KIRJAUDU

Sulje valikko